Logo naszego Stowarzyszenia - kliknij aby przejść do strony głównej

 

Zajęcia w Akademii Rodziców po Porodzie prowadzą:

 


lek. med. Ewa Ślizień-Kuczapska - ginekolog-położnik

Ewa Ślizień-Kuczapska Lekarz położnik ginekolog ,instruktor NPR, obecny prezes Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny. Mama trójki dzieci.
Od lat zaangażowana w promocję ekologicznego rozwoju rodziny, przygotowania do rodzicielstwa, porodów naturalnych, karmienia piersią. Na codzień lekarz, współpracujący ze szkołami rodzenia i Komitetem Upowszechniania Karmienia Piersią. Wykładowca, autorka publikacji o tematyce rodzinnej w aspekcie płodności i zdrowia.


dr n. med. Hanna Goszczyńska - pediatra
Hanna Goszczyńska
Dr nauk medycznych, pediatra, instruktor NPR. Współzałożyciel i pierwszy prezes Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny. Członek Krajowego Zespołu Promocji NPR. Rzeczoznawca MEN w zakresie środków dydaktycznych przedmiotu Wychowanie do życia w rodzinie. Wykładowca, autorka opracowań i współautorka podręczników i publikacji z zakresu fizjopatologii płodności i metod NPR.

 


mgr nauk o rodzinie Małgorzata Subocz - położna
Dyplomowana położna z dwudziestopięcioletnim stażem, absolwentka Instytutu Studiów nad Rodziną Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała na sali porodowej, w poradni dla kobiet i na etacie położnej środowiskowej. Od 1995 roku pracuje w Instytucie Matki i Dziecka w Zakładzie Zdrowia Rodziny. Udziela porad w zakresie rozpoznawania wskaźników płodności w cyklach w różnych okresach życia kobiet a szczególnie po porodzie, udziela porad laktacyjnych na oddziale położniczym. Prowadzi również szkołę rodzenia, gdzie przygotowuje pary do porodu rodzinnego. Jest osobą życzliwą i otwartą na potrzeby kobiet.

 


mgr Grażyna Fijewska - wykładowca Wydziału Położnictwa Akademii Medycznej
Położna z 38-letnim stażem pracy w sali porodowej. Przez 28 lat przygotowuje młode kadry do zawodu położnej. Wykładowca w Zakładzie Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej w Akademii Medycznej w Warszawie. W Szkole Rodzenia przygotowała do rodzicielstwa kilkaset par. Przez ostatnie lata prowadziła samodzielnie Poradnię Zaburzeń Laktacji w Klinice Położniczej przy ul. Karowej w Warszawie.
Współautorka poradnika dla matek pt. "Piersią najlepiej". Zna problemy matek opuszczających oddziały położnicze, gdzie często nie otrzymują one wsparcia i pomocy w rozpoczęciu karmienia naturalnego. W oparciu o rzetelną wiedzę na temat fizjologii i patologii laktacji, a także doświadczenie w pracy z matkami karmiącymi oraz umiejętność komunikacji interpersonalnej pomoże czerpać prawdziwą radość z macierzyństwa i karmienia dziecka.

 


mgr Anna Ćwiklińska-Zaborowicz - psycholog kliniczny, psychoterapeuta Anna Ćwiklińska-Zaborowicz Moją pasją jest rodzina, więc z nią związałam swoje życie nie tylko osobiste, ale również zawodowe. Zajmuję się małymi dziećmi oraz ich rodzicami pracując w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Szczególną uwagę zwracam na relacje między partnerami w małżeństwie oraz ich wpływ na rozwój małego dziecka. Współpracuję ze szkołą rodzenia. Dodatkowo pracuję z osobami cierpiącymi na różnego typu zaburzenia psychiczne, emocjonalne, zaburzenia nastroju.

 


mgr rehabilitacji Agnieszka Grochowska
Agnieszka Grochowska Absolwentka AWF w Warszawie, wydział fizjoterapia.
10 lat doświadczenia w zawodzie, m.in. instruktor gimnastyki wczesnej i późnej cišży , prowadzenie zajęć po porodzie, nauczyciel masażu dzieci metodą Shantala.

 


Renata Mikina - kosmetyczka
Renata Mikina Jestem kosmetyczką z 25 letnim stażem pracy. W 1980 roku ukończyłam Studium Pomaturalne w Warszawie przy ulicy Rakowieckiej. Otrzymałam tytuł Technika Usług Kosmetycznych. Ukończyłam także kurs fizykoterapii II stopnia. Od ponad 25 lat nieprzerwanie pracuje w tym zawodzie i sprawia mi to dużą przyjemność. Sama jestem matką i chciałabym przekazać młodym mamom jak należy pielęgnować swoje ciało w czasie ciąży i po porodzie. Co należy robić, aby jak najdłużej zachować młodość i dobrą formę.

 

 

 

Akademia Rodziców
Akademia Rodziców

Stowarzyszenie Rodziców po Poronieniu

Stowarzyszenie Rodziców po Poronieniu

Organizacje NPR

Liga Małżeństwo Małżeństwu
Liga Małżeństwo Małżeństwu

Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka
Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka

Polska Federacja Ruchów Obrony Życia
Polska Federacja Ruchów Obrony Życia

Instytut Naturalnego Planowania Rodziny wg metody prof. Rötzera
Instytut NPR wg metody prof. Rötzera

Miłość i Odpowiedzialność (Centrum Kojarzenia Małżeństw)
Miłość i Odpowiedzialność (Centrum Kojarzenia Małżeństw)

Popieramy

Dwumiesięcznik Głos dla Życia
Dwumiesięcznik Głos dla Życia

tato.net
Portal Tato.net

Małżeńskie Drogi
Małżeńskie DrogiDesigned by Marcin Dawidowicz   2007 Copyright (c)PSNNPR
 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Publikowanie materiałów tylko za pisemną zgodą redakcji. ©2007 PSN NPR.
Uwagi i sugestie dotyczące strony internetowej mile widziane admin@psnnpr.pl